KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14088431
nr 1408 8431
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Färgkrita, Signerade, yttermått inklusive ram: 38x60cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:31:57
18/7 18:49:14
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel